Hakkımızda

Güvenli Bakıcı Hasta Yaşlı ve Çocuk Bakıcısı Temini

Yılların tecrübesiyle evde ve hastane de yatılı yatısız bakıcı hizmetleri sunan Güven Danışmanlık profesyonel ekip ve seçkin bakıcı kadrosuyla Eskişehir de bakıcı hizmetini üstlenmiş bulunmaktadır. Bir annenin sabah çocuğunu evde bırakarak işe gitmek zorunda olması kendisi ve çocuğu için gerçekten yeterince zor bir durumdur. Bu nedenle anneler, çocuğuyla olması gerektiği gibi ilgilenebilecek , sıcak, sevecen, dürüst, güvenilir, referanslı, eğitimli ve deneyimli bir çocuk bakıcısı bulmak ve çocuğunu gönül rahatlığıyla ona emanet ederek işe gitmek istemektedirler Eskişehir’de çocuk bakıcısı hizmetini sağlayan Güven Danışmanlık olarak sizinde bir çocuk bakıcısı arayışınız var ise , sizinle tanışıp hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Biliyoruz ki yaşlı ve hastaların sadece bakıma değil, iletişime ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Bu bağlamda bilinçli ve iletişime açık personellerimiz ile hep beraber yaşlı ve hastalarınız ile sağlıklı ilişkiler ve iletişim kurarak Yaşlı bakımı ve hasta bakımı hizmeti de vermekteyiz. Üstlendiğimiz görevin kutsallığının bilinci ile tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı Eskişehir’de hasta bakıcı, yaşlı bakımı ve evde hasta bakıcı hizmetini sağlıklı bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Güven Danışmanlık Bir İbn-i Sina Özel İstihdam Hizmetleri LTD ŞTİ Kuruluşudur.

İş Kur Özel İstihdam Bürosu

İbn-i Sina LTD ŞTİ Türkiye İş Kurumunun 02.07.2021 /01.07.2024 Tarih ve 983 Numaralı İzin Belgesi İle Faaliyet Göstermektedir.

4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.

Çalışma Şeklimiz

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istedikleri kriterlere uygun adayları kendi cv  portföyümüzden  temin ediyoruz. Daha sonra Müşterimizin uygun olduğu bir gün ofisimizde bizim de bulunduğumuz bir görüşme organize ediyoruz.

Değerlerimiz

Daima “mükemmel ve en iyi” olmak üzere çalışmak.
Müşteri odaklılık bilinci ile hareket etmek.
Yaptığımız her işi, sunduğumuz her hizmeti en kaliteli yapmak.
En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu unutmamak.
Ortak akılla hareket etmek.
Sürekli öğrenim, gelişim, iyileştirme ve büyüme hedefi ile çalışmak.
Rekabette her zaman bir adım önde olmak üzere çalışmak.
Güvenilirliğimizin geleceğimiz olduğunu bilerek çalışmak.
Topluma ve ekonomiye katkı sağlamak
İnsana ve çevreye saygılı olmak
Değişime açık olmak
Verilere dayalı çalışmak.
Dürüst, adil ve şeffaf olmak